top of page
WhatsApp Image 2021-03-04 at 15.55.26.jp

2010 yılında Hacettepe Üniversitesi Felsefe Bölümü’nünde Lisans Eğitimininin ardından Yüksek Lisans ve Doktora Derecelerini Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor ve Egzersiz Psikolojisi alanında tamamlamıştır. 2017-2018 yılları arasında çalışmalarını Tübitak bursiyeri olarak bir yıl süreyle Kanada’da sürdürmüştür. 2014-2017 yılları arasında Türkiye Voleybol Federasyonu altyapı Milli Takımlarında spor psikolojisi danıışmanlığı yapmıştır. Halen Hacettepe Üniversitesinde öğretim elemanı olarak çalışmaktadır.

DENİZ DURDUBAŞ

Resim1.png

 Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü 2002 yılında, Klinik Psikoloji Ana Bilim Dalı Yüksek Lisans’ını 2005 yılında tamamlamıştır. Halen Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Sporda Psikososyal Alanlar’da doktora eğitimine devam etmekte; motivasyonel iklim üzerine doktora tezini yazmaktadır. Uzun yıllardır amator ve elit seviyedeki sporcularla çalışmalarını sürdürmekte, Milli Takımlar seviyesinde destek vermektedir. Bireysel çalışmalarının yanısıra, Türkiye Voleybol Federasyonu ile çalışmakta, Avrupa Şampiyonası’nda ikinciliğin ardından, 2020 Tokyo Olimpiyatlarına katılım hakkı kazanan Filenin Sultanlarının spor psikoloğudur.

SEREN AKINCI ÖZDURULMUŞ

WhatsApp Image 2021-03-01 at 17.52.53.jp

2016 yılında Pamukkale Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü’nde lisans eğitimini; 2020 yılında Ankara Üniversitesi Sporda Psikososyal Alanlar alanında Yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Ankara Üniversitesinde doktora eğitimine devam etmektedir. 

BUSE SULU

Resim1.jpg

2014 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü tamamlamıştır.  Halen Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde yüksek lisans eğitimine devam etmekte olup Spora Aile Dahiliyeti üzerine tezini yazmaktadır. 2016 yılında Türkiye Atletizm Federasyonu ile başlayan çalışmalarını, 2019 yılı itibariyle Ankara ilimizdeki Türkiye Olimpik Hazırlık merkezinde Spor Psikoloğu olarak devam ettirmektedir.

ECE İBANOĞLU

Resim1.jpg

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde son sınıf öğrencisidir. Spor psikolojisine ve ekosistemine olan ilgisi sonucu Leipzig Üniversitesi’nde stajını tamamlamış, Ankara’nın farklı kulüplerinde gözlemler yapmış, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak çalışmış ve hakemli dergilerde yayınlar yapmıştır. TPD SEPB fahri üyesidir. 

TOLGA GİTMEZ

Resim1.jpg

2017 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü tamamlamıştır. Aynı yıl, Ege Üniversitesi Sporda Psikososyal Alanlarda yüksek lisans programına kabul edilmiştir. Halen yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Eğitimiyle eş zamanlı olarak çeşitli kurumlarda staj yapmıştır ve iş deneyimi kazanmıştır. TPD SEPB asil üyesidir.

AYŞE BAYRAKTAROĞLU

bottom of page