top of page

Çalıştaya Kimler Kayıt Yaptırabilir ?

Uygulamalı Spor Psikolojisinin Ülkemizdeki Geleceği Çalıştayı, kapsayıcılığı hedeflemektedir. Deneyimlenen durumların, sorunların ve çözümlerinin farklı perspektiflerden tartışılacağı bir platform sağlama amacı taşımaktadır. Çalıştaya, alana ilgi duyan herkes katılabilir. 

Kayıt Süreci

  • Kayıt formundan sonra aşağıdaki hesap bilgileri ile çalıştay ücretini yatırmanız sonucunda kaydınız kesinleşecektir. Kayıt sonrası size email ile dönüş sağlanacaktır. 

  • Çalıştay bitiminde katılım belgeleriniz e-posta olarak sizlere ulaştırılacaktır. 

  • Çalıştay için son kayıt tarihi: 22.03.2021

Ödeme Süreci

Çalıştay Kayıt Ücreti (KDV dahil): 30 TL

Ödemelerinizi banka veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.

 

Banka yoluyla ödeme yapmak için;

(QNB Finansbank) IBAN : TR 18 0011 1000 0000 0099 4508 89
Alıcı Ad-Soyad : Türk Psikologlar Derneği İktisadi İşletmesi

* Açıklama Kısmına Adınızı, Soyadınızı ve TC Kimlik Numaranızı mutlaka belirtiniz.

Kredi kartı ile ödeme yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz;

Ödemenin başarıyla alınabilmesi ve kaydınızın tamamlanabilmesi için ödeme ekranındaki ADI SOYADI, GSM Numarası ve Tutar (30,00 TL) bilgisinin eksiksiz ve doğru olarak yazılması; açıklama kısmına ise TC kimlik numaranızın yazılması gerekmektedir."

https://www.psikolog.org.tr/tr/birimler/spor-ve-egzersiz-psikolojisi-birimi-59800/uygulamali-spor-psikolojisinin-ulkemizdeki-gelecegi-e-calistay-x439/

Not: Ödeme yaparak kaydını tamamlamış ancak etkinliğe katılmaktan vazgeçmiş kişilere yalnızca sağlık sorunları, afet vb. mücbir sebeplerden dolayı ücret iadesi yapılabilmektedir. Mücbir sebebini belgeleyemeyen katılımcı adaylarının ücretleri iade edilmez ve irat kaydedilir.​

bottom of page