top of page

1. Kayıt koşulları nelerdir? Kimler kayıt yaptırabilir?

Uygulamalı Spor Psikolojisinin Ülkemizdeki Geleceği Çalıştayı, kapsayıcılığı hedeflemektedir. Deneyimlenen durumların, sorunların ve çözümlerinin farklı perspektiflerden tartışılacağı bir platform sağlama amacı taşımaktadır. Çalıştaya, alana ilgi duyan herkes katılabilir. 

 

2. Çalıştaya kayıt yaptırdım ancak katılamayacağım. Ücret iadesi alabilir miyim?

Ödeme yaparak kaydını tamamlamış ancak etkinliğe katılmaktan vazgeçmiş kişilere yalnızca sağlık sorunları, afet vb. mücbir sebeplerden dolayı ücret iadesi yapılabilmektedir. Mücbir sebebini belgeleyemeyen katılımcı adaylarının ücretleri iade edilmez ve irat kaydedilir.

3. Daha önce Zoom üzerinden bir etkinliğe katılmadım. Nasıl katılabilirim?

Çalıştaya katılım zoom programı üzerinden gerçekleştirilecektir. Her panel ve sunum için ayrı meeting id leri ve şifreleri oluşturulacaktır. Bu bilgileri kullanarak zoom programından ilgili oturumlara katılabilirsiniz. 

 

Oturumlara sadece kayıt süreci tamamlanmış katılımcılar katılabilecektir. Bu süreç program tarafından gerçekleştirileceğinden zoom programına, çalıştay kayıt formuna yazdığınız isim ve soyisim ile giriş yapmanız gerekmektedir.

 

Oturumlara katılım ile ilgili tüm bilgiler çalıştay haftası olan 22-26 Mart 2021 tarihleri arasında size e-posta yoluyla bildirilecektir. Bu nedenle kayıt sistemine e-posta adresinizi doğru bir şekilde yazdığınızdan emin olunuz.

Yabancı katılımcıların yapacakları sunumlarda zoom programı içerisindeki interpreter özelliğini kullanarak sunumu Türkçe olarak da dinleyebilirsiniz. Çevirmen desteğini almak istiyorsanız bilgisayardan katılım sağlamanız gerekmektedir.

4. Kayıt ücreti yatırdım ama henüz bir teyit bilgisi almadım. Ne yapmam gerek?

Zaman zaman banka transferlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir ve bu da bizim sizle iletişim kurma süremizi etkileyecektir. Bununla birlikte katılımcının e-posta adresini yanlış yazdığı durumlar da görülebilmektedir.  Bu durumda ne yazık ki Çalıştay Düzenleme Kurulu’nun katılımcının bilgilendirme e-postasını alıp almadığını bilme şansı olmamaktadır. 

 

Çalıştay kayıt ücretini yatırmanızın ardından 5 iş günü içinde sizle iletişime geçilecektir. Eğer henüz 5 iş günü dolmadıysa bu süreyi beklemenizi rica ederiz. 5. iş günü itibariyle hala sizinle iletişime geçilmediyse sporpsikolojisi@psikolog.org adresinden bize ulaşmanız önemlidir.

5. Çalıştay için katılım belgesi verilecek mi? Verilecekse nasıl ulaştırılacak?

Çalıştay için katılım belgesi verilecektir. Bu katılım belgeleri, çalıştayı takip eden haftalar içinde e-posta ile katılımcılara ulaştırılacaktır.

bottom of page